Telephone:+90 530 421 61 38


EK BİR SMART TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN YETERLİ!

SMART İş Makinaları yüksek katma değerli, yenilikçi ve ihracat potansiyeli yüksek yerli iş makinaları üretmek amacıyla, 2014 yılında, Ege Üniversitesi Teknokent içerisinde kurulmuştur. Tasarım firması olarak kurulan firma, ardından kaynak ve montaj atölyesini de bünyesine katarak üretime başlamıştır.

İlk yerli midi ekskavatör olma özelliği taşıyan 8 tonluk Çok Fonksiyonlu Paletli Ekskavatör başarıyla üretilmiş ve TÜBİTAK Ar-Ge İnovasyon Ödülü kazanmıştır. Ayrı birer iş makinası olan ekskavatör, yükleyici, forklift, vinç ve hidrolik kırıcı gibi ataşmanların görevlerini tek başına gerçekleştirebilecek olan makinamız iş makinaları pazarına sunulmuştur.

Firmanın gelecek vizyonu, piyasada yüksek talep yaratabilecek, yenilikçi, katma değerli ve ihracat potansiyeli taşıyan iş makinalarını geliştirip ticarileştirmektir.

GÜÇLÜ YÖNLERİMİZ

  1. Rekabetçiliğimiz sunduğumuz ürünlerin değer önerisindedir:

Piyasada bulunan standart makinalara göre daha dar alanda çalışabilen, çok

fonksiyonlu, verimli, konforlu, yüksek teknolojili, özel tasarımlı iş makinaları üreterek yatırım ve işletme maliyetlerinde müşteriye kazanç sağlamaktır.

Ürünümüz rakiplerine göre, hem daha dar alanlarda hem de daha fazla hareket kabiliyetiyle çalışabilmektedir. Makinamız birden çok fonksiyonu

(loder, ekskavatör, forklift, hidrolik ataşmanlar vb.) tek başına yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Teknik kabiliyeti/esnekliği piyasadaki rakip ürünlerde bulunmamaktadır.

  1. Üç farklı makinanın özelliklerinin (loader, ekskavatör, forklift) tek bir SMART makinayla sağlanabilmesi, yatırım maliyeti avantajı sağlamaktadır.
  1. Çok çeşitli ataşmanların tasarımı ve üretimi sayesinde müşterilerimizin ihtiyaç duymuş olduğu işe özel çözümleri ekonomik bir şekilde sağlayabilmekteyiz. Geniş ürün yelpazemizle altyapı, peyzaj, hafriyat, yol, tünel, tarım, ormancılık gibi çok geniş uygulama alanlarında çözümler sunmaktayız. Kazıcı Kova, Yükleyici Kova, Forklift Çatalı, Burgu, Kırıcı, Ot Biçme Ataşmanı, Ağaç Budama Testeresi, Asfalt Kesme Testeresi, Yol Süpürgesi, Kar Küreme, Tomruk Ataşmanı, Balya Ataşmanı, Bordür Taşıma Kıskacı, Parke Taşı Döşeme Ataşmanı gibi çok farklı amaçlar için kullanılan ataşmanlar makinalarımızla kullanılabilmektedir.
  1. İş makinalarını uzun süre kullanan operatörlerin çalışma konforunu, ergonomisini, verimliliğini düşünerek tasarladığımız operatör kabinleri sektördeki standartların çok üzerindedir. Sınıfının en geniş kabin hacmine sahip, açılır kapanır ön cam, mükemmel görüş açısı, geniş operatör ekranı, dijital klima, hidrolik ataşman sök-tak, soğutucu dolap, bluetooth radyo, SMART iş makinalarında standart donanım olarak yer almaktadır.
  1. Kentsel dönüşüm, belediyecilik hizmetlerinin kalitesinin artması, şehir içi alt yapıların yenilenmesi sayesinde hızlı bir şekilde büyüyen mini-midi iş makinası pazarında müşterilerimize sadece makina yerine komple sistem çözümleri sunmaktayız.
  1. İnovatif tasarım, ergonomik ve ekonomik sistem çözümleri, kaliteli üretim şirketimizin DNA’sını oluşturmaktır.
  1. Ürünlerimizdeki yerli malzeme kullanım oranı % 83 düzeyinde olduğu için satış sonrası servis süresi ve parça maliyetlerimiz de rakiplerimize göre daha avantajlıdır.
  1. 7/24 Servis ve Yedek Parça hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin işini aksatmamak şirketimizin birinci önceliğidir.
  2. Kalite Yönetim Sistemi-ISO 9001 ve Kaynak Kalite Güvencesi -ISO 3834 sertifikalarına sahip fabrikamız üretimini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir.

Partnerlerimiz

Sertifikalarımız